ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Політика конфіденційності – це документ, що регулює процес збору та застосування персональної інформації про користувачів, яку збирає Оператор.

Настійно рекомендуємо Вам детально ознайомитися з нижченаведеною інформацією, тому що в ній описані важливі відомості, що включають параметри збору та використання інформації про Клієнта. Якщо контент не має на увазі іншого, терміни, назви, написані з великих літер, і які не мають конкретного визначення Політики конфіденційності, повинні розумітися відповідно до загальноприйнятих правил.

Яка інформація збирається та як використовується Оператором

Відповідно до умов Політики Конфіденційності, ми збираємо інформацію про клієнтів, яка може стати інструментом для ідентифікації особистості. До таких даних належать:

 • Ім'я та прізвище користувача;
 • Адреса реєстрації/проживання;
 • Номери телефонів;
 • E-mail та інше.

Отримані нами дані обробляються (співробітниками, агентами, партнерами та іншими представниками компанії) згідно з умовами, прописаними у документі Політики конфіденційності.

Зареєструвавшись на сайті і бажаючи скористатися нашими послугами, заповнивши реєстраційну форму частково, або використовуючи будь-яку послугу/можливості сайту, Ви автоматично вважаєтеся користувачем, який ознайомився з чинними правилами, зазначеними в Політиці конфіденційності. Ви погоджуєтеся на обробку отриманих даних нашими співробітниками, партнерами та іншими фахівцями, так чи інакше пов'язаними з роботою Компанії.

Якщо Ви з якихось причин не бажаєте оголошувати особисті дані на підставі положень, прописаних у цьому документі, Ви зобов'язуєтеся не вписувати інформацію про себе у запропоновані графи, розміщені на будь-якій сторінці нашого Інтернет-ресурсу, а також ви не повинні повідомляти будь-які контактні та ідентифікують Вас дані в телефонному режимі. Однак, відмовляючись від введення тих чи інших даних, найімовірніше, Ви не зможете використовувати деякі або всі послуги, що надаються нашою Компанією.

Якщо Ви раніше вже вводили дані про себе, але з особистих міркувань або інших причин, зазначених у Політиці конфіденційності, бажаєте припинити обробку інформації про себе, слід зв'язатися з представниками нашої організації. Ми негайно вживемо заходів, згідно з якими обробка Ваших особистих у перших casino даних буде припинена.

В цьому випадку важливо розуміти, відмова від обробки інформації спричинить відсутність можливості використання певних сервісів, а також закриття рахунку Клієнта.

На web-майданчику можуть бути розміщені посилання на додатки, інші ресурси, які керуються третьою стороною, у зв'язку з чим вимушені повідомити, що не відповідаємо за використання особистих даних клієнта сторонніми сайтами, а також не несемо відповідальності за контент, що міститься на їх сторінках.

У формі реєстрації клієнта автоматично встановлена ​​«галочка» у графі, що пропонує підписатися на розсилку, що містить інформацію про акції, майбутні заходи та інші події. Якщо ви не бажаєте отримувати листи на свою електронну адресу, рекомендуємо в процесі реєстрації прибрати «галочку».

Однак це не означає, що дія безповоротна і Ви не зможете надалі скористатися вигідними пропозиціями. Щоб увімкнути розсилку, перейдіть до особистого кабінету, потім у розділі «Мій рахунок» та оновіть дані. Також маніпуляцію виконають представники Технічної служби підтримки під час звернення Клієнта.

Якщо ви вирішили використати можливість ознайомлення з інформацією про події, рекламні пропозиції за допомогою свого мобільного номера, при необхідності функцію можна вимкнути. Щоб відмовитись від SMS-розсилки, достатньо написати листа, що містить відповідну інформацію, на адресу [email protected]. Зробити це можна будь-коли.

Використання даних про Клієнта

Збір інформації проводиться задля досягнення таких цілей:

 • Створення особистого рахунку Клієнта, щоб Ви могли використовувати всі послуги компанії, звертатися до будь-яких послуг, поповнювати рахунок коштами, робити ставки, отримувати виграші, виводити фінансові ресурси.
 • Забезпечення взаємодії Клієнта зі Службою підтримки. Заповнивши графи з особистими даними, Ви зможете отримати оперативну допомогу від представників саппорту, писати коментарі.
 • Збір даних про користувачів допомагає дотримуватись правил, що стосуються Вашої реєстрації. Так, наявність відомостей про Клієнт дозволяє переконатися у досягненні ним повнолітнього віку.
 • Інформування клієнта про рекламні кампанії, заходи та інші події, що відбуваються в Компанії.

На додаток до загальних завдань, прописаних вище, наша компанія передає інформацію про Клієнтів третім особам – нашим партнерам, які займаються обробкою відомостей для досягнення таких цілей:

 1. Створення та керування Вашим особистим рахунком.
 2. Надання та можливість використання Вами тих чи інших послуг.
 3. Передача відомостей третім особам, що включають фінансові інститути; організації, що займаються перевіркою досягнення громадянином повноліття; підприємства, що аналізують кредитоспроможність Клієнта; інші відомства, які перевіряють.
 4. Відомості також беруться до уваги у процесі створення статистичних звітів, аналізу, що належить до затребуваності послуг, що надаються Компанією.
 5. Інформація необхідна для проведення моніторингу та запису використання Клієнтом Сервісів та можливостей сайту, що дозволяє нам працювати та вдосконалювати майданчик, покращувати якість послуг.
 6. За допомогою аналізу особистих відомостей про користувача готуються демонстраційні матеріали, цікавий контент, який зацікавить Клієнта.
 7. Для регулярної розсилки повідомлень власникам рахунків, що розповідають про зміни, що відбулися, нововведення, технічні оновлення, зміни правил або умов цієї Політики конфіденційності.
 8. Для забезпечення виконання Компанією, передбачених Правилами Конфіденційності обов'язків, що базуються на дотриманні чесності, відповідальності, а також для регулювання дій на законодавчому рівні.
 9. Для дотримання та виконання правил і вимог, пов'язаних із виконанням законодавчих обов'язків, дотримання інтересів інших професійних організацій.
 10. Для можливості проведення слідчих дій внаслідок порушень закону, запобігання шахрайству та іншим злочинним діям, пов'язаним з наданням послуг.
 11. Зібрані відомості дозволяють аналізувати та становлять документацію про скоєні сторонами злочинів, наприклад, відмивання фінансових коштів.
 12. З метою забезпечення дотримання договірних відносин між сторонами.

Оператор має право та зобов'язується:

 1. Зберігати та обробляти відомості про клієнтів на основі власного програмного забезпечення або на базі технологічних систем, які є власністю третіх осіб, які отримують право на обробку поданої Вами інформації.
 2. Ми гарантуємо відсутність спаму, що містить неактуальні дані про рекламні акції та пропозиції, що проводяться представниками третіх осіб;
 3. Компанія може використовувати ім'я користувача для просування рекламних та маркетингових заходів.
 4. При контакті Клієнта з представниками служби підтримки виконується запис телефонного спілкування, що проводиться з метою подальшого навчання персоналу, забезпечення безпеки Клієнта.
 5. Компанія залишає за собою право передачі відомостей про Клієнта в особливих випадках, наприклад, якщо бізнес було продано, або реалізовано будь-яку його частку. Це поширюється і у разі банкрутства Компанії.
 6. За потреби дані про користувача можуть бути доповнені відомостями, переданими третіми особами. Це необхідно для запобігання шахрайським діям та веденню чесної гри. Інформація, що знаходиться у вільному доступі (соціальні мережі та інші майданчики), також може використовуватися для доповнення інформації про Вас.

Оновлення даних про Клієнта

 • Користувач може самостійно видалити або оновити інформацію, розміщену в особистому кабінеті ресурсу. Для цього слід зв'язатися зі спеціалістами Служби підтримки. Проте, ми можемо продовжувати зберігати копії, в яких вказано відомості про Вас, що робиться з метою лімітного ведення справ.
 • При необхідності Клієнт може запросити копію відомостей про себе, що зберігається у нашій базі. Для цього зв'яжіться зі Службою підтримки, попередньо (за 28 діб), повідомивши нас відповідним запитом.
 • У деяких випадках запит на видалення або копію відомостей про Вас може бути відхилений, наприклад, якщо він не є обґрунтованим. Обробка такої інформації вимагає від співробітників Компанії чималих зусиль та часу.

Інформаційна безпека

Ми робимо все можливе, щоб наші Клієнти відчували себе комфортно – захищаємо Вашу інформацію та Сервіси неавторизованого доступу. Заходи безпеки включають численні заходи, що дозволяють захистити відомості про користувача.

Відповідно до Політики конфіденційності, ми суворо дотримуємося конфіденційності, вживаємо заходів, щоб зберегти дані Клієнта, як тільки вони фіксуються в системі. Проте, Всесвітня Мережа не є повністю безпечним середовищем, тому наші фахівці не можуть дати гарантію 100% збереження відомостей про Вас. Відповідно до цієї заяви, розкриваючи дані про себе в онлайн-режимі, Ви приймаєте будь-які ризики, пов'язані з оголошенням відомостей, та берете всю відповідальність за порушення чи розкриття інформації на себе. Винятком є ​​недбалість під час виконання обов'язків співробітниками Компанії.

IP адреса

Основним інструментом, що забезпечує доступ до Інтернету, є браузер. Незалежно від розробника та найменування програмного забезпечення, браузер зберігає всю інформацію, включаючи набрані в пошуковій системі запити, мову, яку Ви використовуєте для роботи з web-майданчиками, IP-адресами та іншими даними.

IP-адреса включає набір цифр, які дозволяють ідентифікувати вас як постачальнику послуг, так і сайтам, які Ви відвідуєте. Протокол в автоматичному режимі запам'ятовується серверами Компанії, що необхідне збору даних та подальшого ведення статистики відвідування ресурсу. Ми використовуємо адреси Клієнтів для проведення діагностичних маніпуляцій за наявності збоїв у роботі сервера. Однак, IP-адреса ніколи не використовується як інструмент для ідентифікації Вашої особи.

Зв'язок із Компанією

Якщо з якихось причин Ви вирішите, що Компанія не дотримується правил та умов, прописаних вище, зв'яжіться з Технічною службою. Після Вашого повідомлення ми вживемо необхідних заходів для виявлення причин порушення та усунення проблем, що утворилися.